Світ поступово змінюється, а разом з ним змінюється і маркетинг. До 90-х років минулого століття потенційні клієнти могли дізнатися про товар або послугу зі сторінок газет і журналів. У 1991 році з’явився перший сайт info.cern.ch. Його творець Бернерс-Лі вважав, що текст на екранах комп’ютера спростить обмін даними між людьми. І він не помилився, у 2000-х сайти ввійшли в наше життя. Приблизно у 2010 році настала ера контент-маркетингу – трафік почали залучати тексти з корисною для споживача інформацією. Сьогодні тенденції змінюються на користь відеоконтенту.
Photo by KAL VISUALS on Unsplash
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Twitter або Instagram, щоб нічого не пропустити!
Сучасні гаджети дають можливість без особливих зусиль знімати відео. Завдяки цьому, а також жвавості й динамічності відеоконтенту, цей формат став ідеальним для маркетингу. Понад 80 відсотків компаній використовують відео для просування товарів і послуг. Звичайно, над створенням цікавого, якісного і неординарного контенту потрібно попрацювати. Але доклавши зусилля, можна навчитися створювати високоякісний відеоконтент, який подолає інформаційний шум, дійде до потрібної аудиторії та допоможе збільшити конверсії.
Поговоримо докладніше про те, чому вам варто додати відео на сторінки сайту.
Відеоконтент збільшує трафік і зменшує показник відмов

Увівши запит у пошуковий рядок, ми можемо помітити, що в результатах видачі стало більше відео. Це варто враховувати, працюючи над SEO просуванням сайту. Додавання відеоконтенту може підвищити рейтинг сторінки в пошуковій видачі та залучити на сайт більше трафіку. Люди люблять дивитися відео і з більшою імовірністю натиснуть на посилання, побачивши, що там є відео.
Відео на сторінці сайту допомагає зменшити показник відмов. Переглядаючи ролик, користувач довше залишається на сторінці. Важливо відзначити, що відеоогляд товарів або послуг має бути коротким. Середній час, який готовий витратити користувач на перегляд подібного роду матеріалів – 2 хвилини.
Цікавими відео частіше діляться
Ми багато часу проводимо в соцмережах, обмінюючись інформацією з іншими користувачами. Ділячись інформацією, люди, як правило, керуються емоціями, вони хочуть поділитися з рідними та друзями цікавими, веселими, смішними матеріалами. Що органічніше цей контент впишеться в ідею вашого бренду, то краще для бізнесу.
За результатами досліджень, користувачі у два рази частіше діляться з друзями відео, ніж іншими видами контенту. Пропонуючи цікавий високоякісний відеоконтент, ви стимулюєте користувачів ділитися ним, а це збільшує кількість посилань на сайт.
Відеоконтент сприяє збільшенню продажів

Бізнес створюється заради прибутку. І маркетингова кампанія повинна сприяти залученню клієнтів і збільшенню продажів. Відеоконтент дуже цьому сприяє. Відеоролики створюють відчуття особистого спілкування, а такий формат сприяє формуванню довіри й допомагає клієнту відчувати себе більш впевнено при здійсненні покупок в Інтернеті.
Мобільні користувачі віддають перевагу відео
Ще недавно якість зв’язку не дозволяла комфортно дивитися відео на телефоні. Але ситуація змінилася. 4G і вільний Wi-Fi, пропонований магазинами й ресторанами для зручності користувачів, дає можливість дивитися відеоролики в дорозі, у черзі, під час перерви на роботі. У громадських місцях це зручніше, ніж вчитуватися в текст.
В опитуванні, проведеному компанією Wyzowl, на питання, як користувачі вважають за краще отримувати інформацію про товар або послугу, 69% відповіли, що воліли б подивитися коротке відео. Результати опитувань також показують, що на 1 людину, що переглянула відео на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці, припадає 3 користувачі мобільних пристроїв.
За інформацією Google, користувачі смартфонів більше відчувають особистий зв’язок з брендом, переглядаючи відеоконтент.
Динамічна картинка привертає увагу
Аналіз теплових карт, які відстежують увагу користувача на сайті, дає можливість зрозуміти, що динамічна картинка ефективніше привертає увагу користувача, ніж статичне зображення і текст. А якщо додати у відеоролик підписи й візуальні ефекти, залученість зросте ще більше. Зацікавлений глядач при правильно вибудуваній подальшій роботі незабаром може стати клієнтом.
Відео може показувати місію бренду, його бачення й цілі в живому, динамічному форматі. Деякі власники бізнесу побоюються запускати формат відео, боячись, що нічого не вийде. Але головне – почати. Спочатку може виходити не ідеально. Потрібно діяти та вдосконалюватися по ходу справи. Що довше ви чекаєте, щоб почати, то більшу перевагу отримують конкуренти. Інтегруйте відеомаркетинг до загальної маркетингової стратегії бізнесу і подивіться на результат.
Залишити коментар